Aktualność

Jubileusz 10-lecia RUD Polska

Miło nam podzielić się informacją o 10-leciu RUD Polska, którego okrągły jubileusz mija w czerwcu tego roku. Dzięki wsparciu Grupy RUD mogliśmy wspólnie rozwinąć markę RUD na terenie naszego kraju i uczynić bardziej rozpoznawalną.

Sukcesem są dostawy do wielu strategicznych gałęzi przemysłu wprowadzając nowoczesne rozwiązania, a w ostatnim czasie w strefie przetwórstwa odpadów. Staramy się wykorzystać potencjał rozwoju dziedziny recyklingu w naszym kraju i uczestniczyć w projektach linii sortowniczych z naszymi urządzeniami na odpowiednio dobranych komponentach. W dalszym ciągu skupiamy się na dostarczaniu naszym klientom najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu systemów przenoszenia oraz zgodnie z zasadami Grupy RUD zapewniamy projektowanie i dostawę produkowanych rozwiązań, części zamiennych, usług serwisowych oraz montażowych i nadzoru instalacji urządzeń marki RUD.

Główne gałęzie przemysłu do których realizujemy dostawy to przetwórstwo drewna, przetwórstwo odpadów, cukrownie, cementownie, energetyka.
 

 Zostało utworzone okazjonalne logo RUD Polska na 10-tą rocznice.