Nasza misja

 

Nasza Misja

RUD – marka łańcucha, synonim dynamiki, nowoczesności oraz innowacyjności. Oferujemy szczegółowe, kompleksowe skierowane na przyszłość rozwiązania problemów z wykorzystaniem systemów łańcuchowych, które znajdują szerokie zastosowanie m.in. w przemyśle energetycznym, wydobywczym, hutniczym, drzewnym i cementowym.

RUD Ketten Rieger & Dietz GmbH u. Co. KG została założna w 1875r przez Carla Rieger oraz Friendricha Dietz w Aalen w Niemczech. Systematycznie rozwijana i poszerzana organizacja obecnie jest grupą międzynarodową i jest światowym liderem w produkcji łańcuchów.

Dziś, po 145 latach działalności, Grupa RUD posiada dominującą pozycję na rynku międzynarodowym, zatrudnia powyżej 1700 pracowników, a dzięki szerokiej sieci oddziałów i dystrybutorów jest obecna w ponad 120 krajach na całym świecie.

Główny dział rozwoju oraz produkcji znajduje się w Aalen i oferuje rozwiązania z wykorzystaniem systemów oraz elementów łańcuchowych o wszechstronnym zastosowaniu.

Z naszymi innowacyjnymi produktami i rzetelnie wykonywanych usług wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom każdego naszego klienta. Gwarantujemy wysoką jakość wszystkich produktów RUD na całym świecie. Wysoki poziom obsługi sprzedaży oraz doradztwo techniczne jest najważniejszym ogniwem łączącym nas z każdym naszym klientem.

Innowacje

Rozszerzając horyzonty: Tworzymy przyszłość

Stawiamy na najnowsze standardy technologiczne. Przywództwo w zakresie innowacji technologicznych zawsze było ważnym elementem w naszej strategii biznesowej i naszej wizji. Nasze produkty posiadają jeden wspólny mianownik: postęp w inżynierii. Rozwijany jest on w wielu naszych pracowniach badawczo-rozwojowych, tj. instytuty badawcze, szkoły wyższe, dostawcy i klienci. Opiera się on na naszym know-how, naszej kreatywności, a naszym głównym atrybutem jest - nigdy nie być w pełni zadowolonym z dotychczasowych wyników. Jesteśmy otwarci, chłonni wiedzy i zawsze ciekawi.