Jakość

Jakość

Rozszerzając horyzonty: Tworzymy przyszłość

"Łańcuch jest na tyle silny, na ile silne jest jego najsłabsze ogniwo."
 

Przesłanka ta odnosi się do produkowanych przez nas łańcuchów, jak również do sieci procesów w naszej firmie. Niezawodność i bezpieczeństwo naszych produktów jest głównym elementem naszej działalności. Nasze wysokiej jakości zaangażowanie na całym świecie znajduje odbicie w zintegrowanym systemie QM/UM-System, który zapewnia wszystkim pracownikom RUD spełniania standardów wysokiej jakości i ochrony środowiska.
"RUD tworzy produkty, które spełniają potrzeby i oczekiwania klientów w zakresie przydatności do stosowania bezpieczeństwa, niezawodności i trwałości. Nasze produkty są przyjazne dla środowiska."

Wyciąg z RUD QM / UM Management Manual, Polityka jakości

Tradycja Jakości w Grupie RUD

W 1953 r. byliśmy pierwszym producentem łańcuchów wytwarzanych zgodnych z oceną jakości H1. Pod koniec lat 80-tych podstawą naszego systemu zarządzania jakością stało się ISO 9000 ff , co zbliżyło nas do pozycji pierwszego Producenta Łańcuchów zgodnych z ISO 9001 Quality Assurance w 1992 roku. Włączenie systemów QM oraz UM do naszego zintegrowanego zarządzania nastąpiło w 2000 r i zostało certyfikowane przez TÜV w 2001 roku. W części produkcyjnej zgodnie z normami ISO 9001:2008 oraz ISO 14001:2005 instrukcja zarządzania została zaktualizowana do stanu obecnego.

Stawiamy na najnowsze standardy technologiczne. Przywództwo w zakresie innowacji technologicznych zawsze było ważnym elementem w naszej strategii biznesowej i naszej wizji. Nasze produkty posiadają jeden wspólny mianownik: postęp w inżynierii. Rozwijany jest on w wielu naszych pracowniach badawczo-rozwojowych, tj. instytuty badawcze, szkoły wyższe, dostawcy i klienci. Opiera się on na naszym "know-how", naszej kreatywności, a naszym głównym atrybutem jest - nigdy nie być w pełni zadowolonym z dotychczasowych wyników. Jesteśmy otwarci, chłonni wiedzy i zawsze ciekawi.